Erkekler Neden Cinsellikten Soğur?

Erkekler Neden Cinsellikten Soğur?
Pendik ecort Kadın erkek ilişkileri günümüzde oldukça karmaşık. Genellikle ilişkisi iyi giden çiftler cinsel hayatında de mutlu olan çiftler oluyor. Peki ama erkekler neden cinsellikten soğur? erkeklerin cinsel isteksizlik nedenleri nelerdir?

Sağlıklı ve kaliteli bir cinsel yaşam için partnerlerin birbirine karşı istek ve arzu duymaları son derece önemlidir. Çiftler arasında yaşanan en büyük problemler genellikle cinsel hayattaki sıkıntılardan kaynaklanır. Peki özellikle erkeklerde neden cinsel isteksizlik gerçekleşir, erkekler neden cinsellikten soğur?

Erkeklerin Cinsel İlişkiden Soğuma Sebepleri


Erkeklerde cinsel isteksizlik genellikle psikolojik temelli olarak ortaya çıkıyor. Normalde tesettürlü escort kadınlara göre cinsel isteği çok daha fazla olan erkekler yaşadıkları travmalar ya da kötü olaylar nedeni ile cinsellikten soğuyabiliyor. Ancak fiziksel olarak erkeği cinsellikten uzaklaştıran diğer sebepleri şu şekilde sıralayabiliriz;

Cinsel isteksizliğe yol açan bazı ilaçların yan etkileri

Ruh hallerinde anlık olarak yaşanan değişimler

Sertleşme sorunu olan erkeklerde ortaya çıkan özgüven sorunu.

Erken boşalma nedeniyle psikolojik sorunlar ve fiziksel anlamda yıpranma.

Partnerler arasındaki tam uyuma problemi ya da fiziksel sorunlar.

Hormon seviyelerinde yaşanan düşüklük

Elbette erkeklerde cinsel isteksizlik yaratacak daha birçok sebep sayılabilir. Genellikle cinsellik hakkında bilgi eksikliği, uzun çalışma saatleri, evlilikte yaşanan problemler, partnerlerden birinin isteksiz olması, aldatma, cinsel ilişkiden duyulan yorgunluk, ekonomik sebepler, yanlış cinsel ilişki deneyimleri, depresyon, gizli eşcinsellik ve yaş bu faktörler arasındadır.

Ruhsal sorunlarım yüzünden eşimle birlikte olmak istemiyorum ama çaresine bakacağız buradan aldığımız bilgiler ile umarım düzelir.
ismet /